بازدید: 179 بازدید
افزونه استخراج ایمیل کاربران-Export emails

افزونه استخراج ایمیل کاربران-Export emails

حتما شما هم وقتی میخوایید برای یک مطلبی نظر یا دیدگاه خود را بیان کنید، باید چندین پرسش مانند نام ، آدرس سایت ، متن ، در برخی از موارد پرسش امنیتی و در نهایت آدرس ایمیلی که در این پست با اون کار داریم ، پاسخ دهید. آدرس ایمیلی که شما در بخش دیدگاه های یک مطلب وارد می کنید، نمایش داده نمی شود و فقط برای مدیر قابل نمایش است. ولی در صورت وارد کردن آدر سایتتان ، پس از تایید دیدگاه توسط مدیر وب سایت مربوطه با بردن نشان نگر موس بر روی نامتان آدرس سایتتان را نیز خواهید دید.

اگر مدیر یک سایت وردپرس هستید و برای ارسال ایمیل عمومی مانند خبرنامه یا اخبار سایت درچار مشکل میشوید ادامه این مطلب را بخوانید تا بانک اطلاعاتی از ایمیل ها کاربرانتان را در یک فایل pad در اختیار شما قرار دهیم. میخوام برای دسترسی شما به این بانک اطلاعاتی عظیم به شما افزونه استخراج ایمیل کاربران-Export emails رو معرفی کنم.

افزونه استخراج ایمیل کاربران-Export emails

روش کار با افزونه استخراج ایمیل کاربران-Export emails :

مانند همه سایر افزونه های نصب و فعال سازی کنید. پس از فعالسازی در پیشخوان قسمت ابزار ها  گزینه” Export emails

” افزوده می شود. با کلیک بر روی این گزینه صحفه ای بارگیری میشود که از دو جعبه تشکیل شده است ، اولی همه ایمیل هایی است در بخش دیدگاه های سایتتان کاربرانتان ثبت کرده اند را نشان می دهند . دومی نیز ایمیل کاربرانی که هنگام ثبت نام داده اند می باشد. مانند تصویر زیر:

افزونه استخراج ایمیل کاربران-Export emails


↵ دانلود افزونه

ادامه مطلب