نحوه کار سیستم آپدیت خودکار محصولات

بروزرسانی افزونه ها ی وردپرس

پیرو درخواست های مکرری که از سمت کاربران داشتیم و همچنین طی نظرسنجی که در کانال تلگرام سایت قرار دادیم بسیاری از خریداران درخواست بروزرسانی خودکار محصول از پیشخوان سایت خود را داشتند. از این رو و به جهت راحتی کاربران در دسترسی به فایل های خریداری شده برآن شدیم تا در ادامه توسعه خدمات سایت سیستم اختصاصی آپدیت خودکار محصولات مارکت وردپرس را راه اندازی کنیم تا کاربران بتوانند با یک کلیک از پیشخوان وردپرس همواره محصولات خریداری شده خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید.

آپدیت خودکار در پنل وردپرس
نکته قابل توجه در این رابطه آن است که با توجه به اینکه بروزرسانی محصولات مارکت وردپرس از سایت مرجع در کوتاه ترین زمان ( بعضا کمتر از چند دقیقه ) صورت میگیرد کاربران میتوانند محصولات را بدون دردسرهایی مانند ثبت لایسنس و… به آخرین نسخه فارسی و کاملا راست چین و اورجینال محصولات خود دسترسی داشته باشند و این یک مزیت بسیار بزرگ محسوب میشود که برای اولین بار توسط مجموعه مارکت وردپرس ارائه شده است.
طراحی این سیستم به گونه ای است که با ارائه یک آپدیت برای محصول پیغام بروزرسانی در پیشخوان وردپرس ظاهر میشود و میتوانید به چند روش نسبت به بروزرسانی محصولات اقدام کنید ، روش ها ساده بوده و به راحتی میتوانید بروزرسانی را انجام دهید.

نحوه کار سیستم آپدیت خودکار محصولات

۱- می توانید فعال سازی خودکار برای محصولات خود فعال کنید.

۲- می توانید بصورت دستی برا نسخه محصول اطلاع پیدا کنید.

۳-می توانید بصورت دستی محصول خور را با یک کلیک بروز کنید.

بروزرسانی قالب وردپرس

در رابطه با بروزرسانی قالب ها نیز رویه مانند آپدیت افزونه ها است ، با این تفاوت که به جای مراجعه به قسمت افزونه های نصب شده کافیست به قسمت نمایش / پوسته ها مراجعه کنید و در اینجا بصورت ایجکس قالب خود را به آخرین نسخه بروزرسانی کنید.

آیا شما سازندگان این محصولات هستید؟

خیر، ما فقط واسطی هستیم بین شما و سازندگان اصلی این محصولات و هیچگونه دخالتی در ساخت و توسعه این محصولات نداشته ایم.

ما هیچ کد لایسنس بر روی محصول قرار نمی دهیم و کد لایسنس سازنده اصلی ارایه نمیدهم طبق قوانین فروش ان ممنوع می باشد.

به محض اپدیت محصول بعد از ۷۲ ساعت محصول را اماده کرده برو سرور خود اپدیت کرده و برای مشتریان پیام اپدیت و با اسکریپت اضافه شده به محصول بصورت خودکار فعال می گردد.